Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

  • 2020-06-18

Ankara Eca Servisi her koşulda sizlere hizmet etmek ve sorunlarınızdan uzaklaştırmak için özveri ile çalışmakta, arızalanan, bakım gerektiren veya ne tür sorunu olursa olsun gözden geçirilmesi gereken ECA markalı ürünleriniz için hızlı ve ekonomik servis hizmeti vermektedir.

Teknik çözümler sunan, müşterilerinin memnuniyetini esas alan ve en iyi çalışma metotlarıyla çalışan Ankara Eca Servisi, beyaz eşyalarınız yanında, kombi ve klima bakımı konusunda da en iyi hizmeti vermektedir.

Kış aylarına girmeden kombi yıllık bakımı yapmak, kış aylarında rahat etmek için çok önemlidir. Yıllık bakım ve onarım ile tam randımanlı çalışan kombiler, yıllık bakımla tam randımanlı çalışan klimalar, işin ehli teknik servisler tarafından yapılmaktadır.

Yaz aylarında en iyi şekilde serinlemek için, kış aylarında en iyi şekilde ısınmak için, yazdan önce klimaları, kıştan önce de kombileri bakımdan geçirmek gerekir.

Bakım işine cihazı test ile başlayan servis elemanları, kombinin parçalarını tek tek test edebilmektedirler. Çalışma performansının test edilmesi ile birlikte, yakıcı kısım, fan kısmı, baca kısmı ve su pompalama kısmı testi ile tam bir yıllık bakım ve onarım yapılmaktadır.

Kombilerde, yakıcı kısımdaki parçalar, yanma sonucu tortu kaplar. Bu tortular temizlenebilirse tekrar kullanılır, ancak temizlenmezse Ankara Eca Servisi tarafından değiştirilir. Su ısıtma bölümü, kombinin randımanı için önemlidir.

Klimalar, yaz aylarının kavurucu sıcağını, buz gibi serinleten cihazlardır. Bu cihazların bakımı çok önemlidir ve bu öneme binaen, bakım ve onarım işleri yapılmalıdır.

Bu işlere, polen, filtre ve toz temizliği ile başlanır. Fan performansı ve parça testi ile klimaların bakım ve onarım işlerinde neler yapılacağı tespit edilir.

Elemanları konusunda gereken eğitim veren Ankara Eca servisi, teknik konuda bilgili olan, eğitim sertifikalı, tecrübe ve birikime sahip elemanlarla çalışmaktadır. Gerekli teknik donanıma sahip olan teknik servis elemanları, cihaz konusunda tecrübelidirler.

Kombi ve klima ürünleri, sahiplerinin onayı ile bakım ve onarıma alınır. Kombi ve klimalar, oldukları yerde bakım ve onarıma alınır. Başka bir yere taşınmazlar.